благодійність

Соціальна книгарня «Буківничка» потребує підтримки

10.10.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Книгарня «Буківничка», що займається благодійністю, потребує допомоги для створення онлайн-платформи. Кошти збирають на «Великій Ідеї».

 

Крамниця працює за схемою 1+1: щоразу, коли у них купують книжку, другу вони віддають дітям, які опинилися у кризових ситуаціях.

 

Книжки «Буківничці» віддають благодійники. Проект існує уже півроку. За цей час вдалося зібрати близько 1000 книжок.

 

 

«За весь час найбільше книг пожертвував віце-ректор Українського католицького університету, дисидент Мирослав Маринович. Він став “рекордсменом” серед наших благодійників – 72 книги», – розповідають власники книгарні.

 

Завдяки продажам книгарня передала на благодійність 360 книжок. Зокрема, допомогла таким проектам як: Veteran Hub, Bright Kids Charity, соціальний проект підтримки неповнолітніх ув’язнених «Небо над головами», ГО «Родини Ветеранів АТО», благодійний фонд Dreamers, благодійний книгозбір для дітей Донбасу, благодійна «Дітям потрібні не лише ліки».

 

 

Крім цього 75 книжок було віддано на переробку.

 

«Ми віримо, що кожна книга може приносити користь людству, навіть якщо вона вже непридатна для читання», – пояснюють засновники книгарні.

 

Зібрані кошти планують витратити на створення онлайн-платформи, де буде зручно купувати рідкісні книжки і користуватися книжковими послугами книгарні. Статті бюджету, які покриє спільнокошт: розробка інтернет-магазину та витрати, пов’язані із адмініструванням проекту.

 

 

«Нині ми продаємо книги та пропонуємо послуги через нашу сторінку у Фейсбуці, а це дуже незручно, оскільки інтерфейс соціальної мережі не є для цього достатньо адаптованим. Згідно з нашою місією, ми хочемо залучити до книготерапії якомога більшу кількість дітей, які опинилися у кризовій ситуації (діти ветеранів російсько-української війни, та всі діти, які від неї постраждали; сироти, неповнолітні в’язні, тощо)», – пояснюють власники «Буківнички».

 

Підтримати проект можна за посиланням.

 

Нещодавно ми повідомляли, що Yakaboo відкрила свою першу офлайнкнигарню.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект