Календар подій

Триває конкурс оповідань «Антисоціальна мережа»

Видавництво «Дім Химер» оголосило тематичний літературний конкурс під кодовою назвою «Антисоціальна мережа».

«Всі ми так чи інакше «сусідимо» в соцмережах, навіть якщо не знайомі одне з одним. Наскільки ми вразливі у цьому відкритому доступі? Які дивні речі, котрих ми навіть не помічаємо, щодня відбуваються в соціальних мережах? Хто й навіщо учора невдало намагався зламати акаунт головної редакторки видавництва?.. Міфологія соцмереж: “монстри”, що їх породили віртуальні спільноти нашого часу (Синій Кит, Слендермен, Момо та інші). На тлі цих закордонних «міфів» настав час творити власних чудовиськ — не просто для того, аби «налякати» наших читачів, а й для того, щоб застерегти. “Дім Химер” запрошує авторів до написання химерних історій-оповідок, місцем дії яких є соцмережі.»

Умови участі:

На розгляд приймаються оповідання про дивні-моторошні-містичні (вигадані або реальні) історії, пов’язані з соцмережами (легальними чи забороненими), як від досвідчених авторів, так і від початківців. Вікових/територіальних обмежень щодо учасників конкурсу немає.

 

Обсяг оповідань — орієнтовно від 5000 до 40000 знаків з пробілами, кегль 12 (Times New Roman), файл Word.

 

Мова — виключно українська. Твори мають бути ніде не опублікованими раніше.

 

Оповідання надсилайте на електронну скриньку: chimeraspublisher@gmail.com із позначкою в темі листа «Антисоціальна мережа». До конкурсного твору необхідно додати супровідний лист у довільній формі та окремий файл з короткою біографією й контактними даними автора (e-mail, телефонний номер). Від одного автора приймається одне конкурсне оповідання.

 

Прийом робіт починається 1 червня і триватиме до 30 вересня 2019 року. Оголошення переможців — 31 жовтня на Геловін та день народження видавництва «Дім Химер». Нагорода авторам-переможцям — видання колективної збірки оповідань «Антисоціальна мережа», яка буде представлена на Книжковому Арсеналі наступного року.

 

Переможців конкурсу обиратиме журі, склад якого буде відкрито після оголошення результатів. Також на сторінці видавництва у фейсбуці триватиме читацьке голосування, яке теж братиметься до уваги під час визначення переможців. Оповідання будуть представлені у наступному форматі: заставка конкурсу, назва твору + перші кілька абзаців, аби підписники вирішили, чи цікаво їм читати далі ту чи іншу історію (імена та/або псевдоніми авторів не будуть оприлюднюватися). Таким чином учасники конкурсу отримають підтвердження, що їхні твори на розгляді, а також зможуть анонімно побачити реакцію читацької спільноти на прев’ю своїх робіт.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект