Календар подій

3/11

Триває виставка проєкту «Папір і камінь»

Київ

19:00 Андріївський узвіз, 36

Триває виставка проєкту «Папір і камінь»

Відкритий проєкт-дослідження «Папір і камінь», присвячений графічній техніці літографії у творчості українських художників останніх десятиліть.

«Папір і камінь» має на меті зібрати наявні матеріали, що стосуються цієї теми, та твори-артефакти, виконані у цій техніці, критично опрацювати та узагальнити зібране, ввести художню проблематику у культурологічний контекст… але це лише перший етап. На другому мистецтво має заговорити не лише про себе, але й про свій час.

 

Спочатку, втім, слід поглянути на відбитки з каменю. Перший крок — дослідження літографії періоду незалежності у рідному місті Києві.

 

На поточному етапі можна буде побачити роботи Володимира-Іванова Ахметова, Володимира Радька, Володимира та Ольги Любих, Олександри Прахової, Оксани Стратійчук, Катерини Свіргуненко, Михайла Завального, Ольги Сабко, Аліси Гоц, Ніни Савенко, Тараса Коблюка, Сергія Гулевича, Дмитра Гриценка та Діми Красного.

 

Проєкт «Папір і камінь» буде поступово розширювати коло імен, просторові та часові рамки, існуватиме віртуально та буде презентуватися у різних виставкових форматах.

 

Після презентації твори можна буде побачити до кінця жовтня у години роботи відкритої творчої майстерні.

 

Подія на фейсбуці

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект