Календар подій

18/02

У Києві презентують книжку «Императив. Беседы в Лясках» Кшиштофа Зануссі та Олександра Красовицького

Київ

19:00 Довженко книги.кава.кіно, вул. Васильківська, 1

У Києві презентують книжку «Императив. Беседы в Лясках» Кшиштофа Зануссі та Олександра Красовицького

18 лютого о 19:00 відбудеться презентація книги Krzysztof Zanussi та Красовицького Олександра «Императив. Беседы в Лясках» та творча зустріч з авторами. Захід відбудеться у книгарні-кав’ярні «Довженко книги.кава.кіно» (вул. Васильківська, 1, 1 поверх Довженко-Центру).

 

Кшиштоф Зануссі — польський режисер, письменник, сценарист, багаторазовий лауреат кінопремій, серед яких «Золотий лев», премія імені С.І. Параджанова «За особистий внесок у світовий кінематограф». До цього в Україні вийшли наступні видання: «Час помирати: Спогади», «Страта двійника», «Стратегії життя, або Як з’їсти тістечко і далі його мати». Олександр Красовицький — директор і головний редактор видавництва «Фоліо», у якому були видані всі вищезазначені книги К. Зануссі.

 

Книга «Императив. Беседы в Лясках» являє собою філософські роздуми про долю Європи та світу, про складні взаємовідносини свободи та моралі, релігії та прогресу, європейської християнської цивілізації та культури.

Запрошуємо долучитися до дискусії поціновувачів кіно та літератури, студентство, наукову спільноту, громадських активістів і всіх охочих.
Під час презентації буде можливість задати запитання авторам і дізнатися експертну думку щодо цікавих вам тем у рамках дискусії.

 

 

Вхід вільний.

 

 

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект