Календар подій

30/01

У Києві триває виставка художньо-ігрового проекту PictoricBox

Київ

19:00 ЦУМ, вул. Хрещатик, 38, 7 поверх

У Києві триває виставка художньо-ігрового проекту PictoricBox

18 грудня у столичному арт-просторі ЦУМ (Київ, Хрещатик, 38, 7 поверх) відбудеться презентація художньо-ігрового проекту PictoricBox. Його автори – група ілюстраторів Pictoric – представлять глядачам 100 ілюстрацій, маленькі копії яких стали основою настільної гри з аналогічною проекту назвою. Серед авторів, які створювали ілюстрації – Анна Сарвіра, Олег Грищенко, Тетяна Денисенко, Поліна Дорошенко, Анна Іваненко, Женя Полосіна, Олена Старанчук, Анна Андреєва, Юлія Тверітіна, Валерій та Олена Тихонюк, Ілля Угнівенко. Виставка триватиме до 30 січня, вхід для всіх охочих – вільний. Організатор заходу – Sky Art Foundation, партнер – ЦУМ Київ.

 

 

Кожна робота проекту PictoricBox на кшталт відкритому коду у програмному забезпеченні, де зміст «прописує» сам глядач. Яскраві ілюстрації з великою кількістю деталей, а також різноманітна стилістика авторів, створюють цілісну і зачаровуючу експозицію. Як зізнаються самі ілюстратори, головною ідеєю при створенні робіт стала воля фантазії – як художньої, так і тієї, що її відчуватиме кожен глядач.

 

 

Щоб глибше занурити відвідувачів виставки у світ PictoricBox, у залі експозиції працюватиме спеціальна ігрова зона PictoricBox Play Zone, де кожен бажаючий зможе протестувати нову настільну гру для всієї родини і у повній мірі відчути чари мистецького проекту.

 

 

 

«Ідея створення української настільної гри разом з Pictoric виникла відразу після їх лютневої виставки «Декілька історій», яка проходила у ЦУМі. Дуже хотілося, щоб гра була цікава як дорослим, так і дітям. А також не тільки розважала, а й навчала, та несла естетичне задоволення. Завдяки Pictoric нам це вдалося. Упевнений, що Pictoric Box стане позитивним вибухом серед настільних ігор саме завдяки творчій складовій і, звичайно ж, нетривіальному сюжету», – інтригує Дмитро Палієнко, засновник Sky Art Foundation, а також співавтор ідеї створення нової гри. Це лише перша виставка серії проектів по всьому світові, мета яких – підтримка гри PictoricBox. Міжнародний реліз останньої запланований на 2019 рік. Українці ж стануть першими, хто отримає доступ до художньої гри вже у ході виставки.

 

 

 

Довідка:

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам і інтеграції української культури у світовий арт-контекст. Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Діяльність Фонду висвітлювали такі світові видання як The Guardian, BBC, Forbes, Voque, Brooklyn Street Art, The Street Art News, Street Art United States та сотні інших шанованих ЗМІ.

 

 

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект