Календар подій

17/02

У Києві триває виставка персонального проекту «Зошити» Антона Логова

Київ

19:00 Port creative hub, вул. Набережно-Хрещатицька,10-А

У Києві триває виставка персонального проекту «Зошити» Антона Логова

29 cічня о 19:00 у Port creative hub відкриється персональний проект «Зошити» Антона Логова, в якому художник рефлексує на тему цілісності України.

 

 

«Зошити» – це серія графічних і колажних робіт, яка з’явилася як виклик, або сподівання, що завтра буде краще, ніж сьогодні.

 

 

До рук художника потрапила підбірка не розрізаного паперу для зошитів у лінійку та набір радянських фото-листівок «Крим», «Київ», «Нікітський ботанічний сад у Ялті». Антон зрозумів, що нерозрізаний на листи папір для зошитів – це дуже сильний образ. Це, начебто, карта ще цілісної України до революції та війни.

 

 

«Я почав заплямовувати абстрактними образами цю чисту площину паперу за допомогою фарби. Розмістив листівки і додав аплікативні форми, вирізані з дитячого кольорового паперу, які апелюють до умовної гри випадкових політичних та мистецьких сенсів», — розповідає художник.

 

 

За словами автора: «Всі роботи вертикального формату і в експозиції вони будують довгу горизонталь. Це і є ідеальна гармонія, до якої прагне останніми роками Україна. Але це ідеал, а не реальність.» Абстрактний фон в деяких роботах досить агресивний і вони побудовані на візуальних контрастах та абсурдистьких сенсах, які випадково виникають, як співставлення фарби і фотозображення. На деяких паперах у формі колажу з’являються приклеєні пакети з магазину, тканини з майстерні і залишки коробок з гофрокартону. Вони створюють умовний рельєф руйнації.

 

 

Друга лінія проекту – це серія чорно-білих та сірих абстрактних графік формату А4, на яких зображено фантастичну розповідь про нашу планету нібито з космосу. Погляд ніби з іншого світу на Крим, Україну, і в цілому на Землю. Звідти не видно кордонів і війн.

 

 

Остання лінія проекту – анархічні, скріплені між собою дерев’яні рами, та підвішені у просторі інсталяційні об’єкти. На них в анархічному порядку прикріплені різні побутові речі і окремі фрази, написані на клаптиках картону. Матеріал –– символізує тимчасовість, а хаотичність інсталяції – незрозумілість нашого часу.

 

 

 

Довідка:

Антон Логов – відомий український художник. Використовує мову живопису як інструмент і створює роботи сьогоднішнього дня – абстрактні, тонкі, філософські. Народився в 1984 році в місті Роздільна Одеської області. У 2004 році закінчив Одеське художнє училище ім. М.Б. Грекова, а в 2010 році – Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури. Стипендіат арт-центру Я Галерея. Із 2008 року бере активну участь у групових виставках в Україні та за кордоном. Живе та працює в Києві.

Port creative hub – проект і простір творчої агенції Port, яка розробляє і веде культурні проекти, об’єднуючі бізнес і мистецтво. Протягом трьох років в хабі пройшло більше 450 подій, та ще 40 агенція організувала за його межами. Серед клієнтів Port: Юнісеф, Організація Об’єднаних Націй в Україні, Світова продовольча програма, Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу, ПРООН, Торгово-промислова Британсько-Українська палата, Європейський банк реконструкції та розвитку, Vogue Ukraine тощо.

 

 

 

Вхід вільний.

 

 

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект