Книжковий Арсенал

У соціальних мережах запустили флешмоб #мійВіртуальнийКнижковийАрсенал2020

18.05.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У соцмережах розпочався флешмоб під тегом #мійВіртуальнийКнижковийАрсенал2020, у межах якого читачі розповідають про свої книжкові покупки. 

 

«Замовляйте новинки чи вполюйте вже довгоочікувані книжки онлайн, отримуйте свої пакунки і викладайте в соцмережах за традицією свої книжкові надбання під хештегом #МійВіртуальнийКнижковийАрсенал2020, який був започаткований в Instagram Наталя Клименко, позначаючи українські видавництва, які ви вирішили підтримати. Можна також додати кілька слів про свій вибір, раптом ви зацікавите того, хто ще вагається у своєму виборі», – розповідає Інна Голік, яка започаткувала флешмоб на Facebook.

 

Інна також додала, що флешмоб націлений на підтримку українських видавців та їхніх видавничих проєктів, а також на те, щоби відтворити соціальний досвід Книжкового Арсеналу в онлайн-форматі. До акції вже долучилися не лише читачі, але й письменники, книгарні та видавництва.

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, що у зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася в Європі та світі через поширення COVID-19, Мистецький арсенал не зможе провести Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» цього року й переносить його на 26-30 травня 2021-го.

 

Водночас організатори фестивалю зазначили, що цього року з 19 травня по 10 червня відбудеться дистанційна професійна програма Книжкового Арсеналу, спрямована на посилення експортних можливостей українських видавців і залучення іноземних літературних агентів до перекладу українських книжок. Також фестиваль запустив хештег ‪#‎ДочекаємосьКнижкового‬, за яким можна відстежувати новини онлайнових заходів фестивалю, а також ділитися своїми думками та реакціями.

 

Як відомо, через пандемію цього року скасували книжкові ярмарки у ЛондоніПарижі, БолоньїЛейпцигуМадридіПразі, а Туринський книжковий ярмарок перенесли на невизначений термін.

 

Також вперше за 50 років існування не відбудеться фестиваль Comic-Con.

 

Раніше повідомлялося, що Читомо започаткувало кампанію з підтримки малих та середніх видавців та приєдналося до акції #купуйумалих.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект