Календар подій

9/11

Валентин Терлецький презентує «Книгу сили» у Києві

Київ

18:30 Книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46

Валентин Терлецький презентує «Книгу сили» у Києві

Книгарня «Є» (вул. Хрещатик, 46) та Видавництво «Кальварія» запрошують 9 листопада (п’ятниця) о 18:30 до київської книгарні «Є» за адресою вул. Хрещатик, 46 на презентацію новинки «КНИГА СИЛИ. Частина перша: ВОЛЯ». На вас чекають цікаві історії з маловідомими історичними фактами, відео сюжети та пісні у виконанні Автора книжки та телепередачі «Козацька звитяга» Валентина Терлецького. Модеруватиме зустріч президент Інституту PR&PA Ксенія Мацкевич.

 

 

«Книга Сили» — так називається серія романів запорізького телеведучого, фронтмена рок-гурту «Декаданс» і письменника Валентина Терлецького. Частина перша — Воля — побачила світ до Дня Незалежності.

 

 

 

Це — художнє дослідження легенд і феномену українського козацтва від його зародження до теперішнього часу, що ґрунтується виключно на реальних подіях, маловідомих фактах та численних загадках. Напружений сюжет, карколомні пригоди, знакові постаті, нерозгадані до цієї пори таємниці запорозьких характерників — все це створює абсолютно новий погляд на минуле українських лицарів, дає несподівані відповіді на болючі питання сьогодення, призводить до переосмислення української історії та допомагає повірити у майбутнє нашого народу.

 

 

 

Серед героїв першого роману серії «Книга Сили. Воля» не лише такі знакові імена, як Дмитро Байда-Вишневецький, Іван Підкова, Семерій Наливайко, Самійло Кішка та інші, а й багато майже невідомих широкому загалу козаків та козацьких старшин.

 

 

У цій книзі немає жодного вигаданого персонажа, жодної вигаданої події, жодного вигаданого явища. Усе це колись відбувалося в реальності. І все це тепер має стати відомим, бо «прийшов час».

 

 

Маєте питання? Пишіть: pr@calvaria.org.ua

 

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект