Календар подій

7/12

Василь Тибель презентує книгу «Бурштин» у Рівному

Рівне

18:00 Книгарня «Є», вул. Короленка, 2

Василь Тибель презентує книгу «Бурштин» у Рівному

Книгарня «Є» та Видавництво Фабула запрошують презентацію книги Vasil Tybel «Бурштин». Захід відбудеться 7 грудня. Початок – о 18:00. Модераторка – Tetiana Chikhrai.

 

 

 

Коли кажуть «Рівненщина» мають на увазі «Бурштин», коли кажуть «Бурштин» мають на увазі рівненщину. Тепер ці поняття поєднались. У книзі нашого земляка, письменника Василя Тибеля.

 

 

 

 

«Бурштин» – історія про життя копачів бурштину на Поліссі – захопливий динамічний бойовик, сюжет якого розгортається на тлі прадавньої демонології, сучасних політичних оборудок та інших наслідків на зразок сумнозвісної золотої лихоманки на Клондайку. Місцеве населення давно вже проміняло звичне життя на полювання за скарбами, всі змалечку стають «старателями», незаконно добувають бурштин, ігноруючи будь-яку владу.

 

 

 

Чому відбувається бурштинова лихоманка на Заході України? Які надприродні сили задіяні у цьому кривавому бізнесі? Та що, окрім наживи, штовхає людей до нелегального видобутку «сонячного каменя»? Що залишиться в остачі, якщо відкинути від цього явища політику та гроші?

 

 

 

У книзі «Бурштин» Василь Тибель шукає відповіді на ці та інші питання і доходить неочікуваного висновку.

 

 

Вхід вільний.

 

 

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект