Календар подій

3/05

Відбудеться 7 Мистецький фестиваль «Ї»

Тернопіль

13:00 Тернопільський обласний драматичний театр ім Т. Г. Шевченка, бульвар Т. Шевченка 6

Відбудеться 7 Мистецький фестиваль «Ї»

Мистецький фестиваль «Ї» — це триденний фестиваль, який є симбіозом літератури, музики, живопису, фотографії та кіномистецтва.

Уже понад 6 років Мистецький фестиваль «Ї» об’єднує відомих письменників, музикантів, художників, кінорежисерів не лише з усієї України, але й з далекого зарубіжжя. За 3 дні ти поринеш у багатогранність сучасного українського мистецтва, а також ознайомишся з культурами інших країн. На тебе чекають драйвові музичні перформанси, незвичні літературні тандеми, цікаві поетичні читання, захоплюючі презентації книг, лекторії, оригінальні виставки, мистецькі дискусії, книжкові ярмарки та безліч незабутніх емоцій у спільноті поціновувачів мистецтва.

 

Свій внесок в розвиток фестивалю уже зробили безліч українських письменників та музикантів. А ще митці з понад 10 країн світу та відвідувачі з різних українських міст. Саме тому «Мистецький фестиваль «Ї» зайняв чільне місце серед культурних подій національного масштабу та продовжує вдосконалюватися. Тепер час приєднатися й тобі, бо на фестиваль «Ї» завжди всі своЇ.

 

Вартість: вхідний квиток на 3 дні — 195 грн.

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект