Календар подій

20/09

Відбудеться концерт «Жадан і Токар. Контрабанда» від аудіокнигарні АБУК

Львів

18:00 Городоцька, 36, Театр Лесі Українки

Відбудеться концерт «Жадан і Токар. Контрабанда» від аудіокнигарні АБУК

20 вересня о 18:00 у львівському драматичному театрі ім. Лесі Українки перша українська аудіокнигарня АБУК представляє незвичайний концерт «Жадан і Токар. Контрабанда».

Сергій Жадан читатиме вірші зі своєї найновішої книги під музичну імпровізацію українського контрабасиста, музиканта світового рівня Марка Токаря. І хоча дует знайомий вже давно, разом в такому форматі вони ще не виступали. «Такого звучання ви ще не чули! Несанкціонована доставка слів і звуків з іншого виміру просто в темряву театру», – пишуть організатори в описі події.

 

«А ще у нас у Львові з Марком буде ось така шняга. Єдина гастроль, перший і останній концерт», – написав на своїй сторінці Сергій Жадан.

 

Організатори розіграють під час концерту 10 промокодів на будь-яку аудіокнижку Жадана з додатка АБУК. Зараз у додатку п’ять книжок, начитаних автором: романи «Інтернат» та «Ворошиловград», поетичні збірки «Антена», «Життя Марії», «Тамплієри», а також новий музичний альбом проєкту «Жадан і Собаки» – «Мадонна».

 

Марк Токар – джазовий контрабасист, ключова фігура української імпровізаційної сцени, співавтор літературно-музичних проєктів, учасник численних міжнародних проєктів, перший український музикант, що грав на престижному Chicago Jazz Festival.
Сергій Жадан – поет, прозаїк, перекладач, публіцист, громадський активіст. Автор більш ніж 30 книжок поезії й прози. Двічі лауреат премії «Книга року BBC», премії «Книга року BBC» в номінації «Найкраща книга десятиліття», лауреат премій ім. Конрада, Angelus, ім. Стуса, «Українська книжка року» та ін.

 

АБУК – перша українська аудіокнигарня та видавництво україномовних аудіокнижок. В додатку АБУК для Android та iOS можна слухати книжки онлайн та офлайн. Твори розподілені за жанрами та добірками, є шкільна класика та найсучасніша українська література, нонфікшн та дитячі казки, детективи й філософські трактати. Це записи високої якості, зроблені на професійних студіях акторами, досвідченими дикторами або самими авторами. Каталог постійно поповнюється.

 

Подія у Facebook

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект