Календар подій

18/06

Відбудеться прем’єра вистави «Енеїда XXI»

Одеса

19:00 Музично-драматичний театр, вул. Пастера, 15

Відбудеться прем’єра вистави «Енеїда XXI»

Несподіване, непередбачуване! Давні класичні сатира та гумор — перекладені на сьогодення.

Як почувають себе у нинішньому нашому бутті нащадки того, про кого афористично писав у своєму безсмертному шедеврі справді великий Іван Котляревський: «Еней був парубок моторний і хлопець хоч куди козак…» З ким та з чим зустрічаються они у двадцять першому столітті на теренах неньки-України? Та, зазвичай, неодмінно у дусі класичного епосу — питання про те, які Боги керують світом? Так-так, саме нашим світом, в якому живемо ми з вами — з «просунутими» дітьми та онуками, з планами, як-то кажуть, «від аеропорту до аеропорту», зі звичним фейсбучним Інтернетом та, на жаль, часто-густо далеко не парламентськими виразами на вулицях, у крамницях, у транспорті і, навіть, у родині…

 

Повсякденно та чи не кожної миті зіткаючись із цим, драматург Віталій Ченський переосмислив те, що трапилося з легендарним Енеєм. А один з найпопулярніших нині вітчизняних режисерів Максим Голенко за п`єсою Віталія Чпенського здійснив постановку — «Енеїда-ХХІ».

 

Цей спільний проект Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім.Василька та Київського «Дикого театру» презентовано на нашій сцені знов-таки несподівано та непередбачувано — у жанрі епічної травестії.

 

Тож, про що ця вистава — ми вже зазначили. А от як вона сприймається — розповідати не станемо: адже набагато краще все побачити на власні очі. Тільки пам`ятати при цьому, що, із врахуванням деяких вже наведених вище деталей та обставин, театр адресує свою нову прем`єру виключно дорослому глядачеві.

 

Жанр: епічна травестія на 2 дії.

 

Подія на фейсбуці

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект