Календар подій

17/04

Відбудеться презентація книжки «Повсякденний сталінізм»

Київ

19:00 Центр польських та європейських студій НаУКМА, вул. Волоська, 10

Відбудеться презентація книжки «Повсякденний сталінізм»

Книжку сучасного канадського історика присвячено історії Києва 1943–1953 років, від повернення радянської влади до смерті Сталіна.

У книжці «Повсякденний сталінізм» запропоновано новий погляд на природу політичного життя за Сталіна як систему примусових масових ритуалів, які трималися не лише на загрозі репресій, а й завдяки глибокому проникненню у структури комунальної повсякденності. Книжка «Повсякденний сталінізм» вперше висвітлює багато цікавих сторінок історії міста, зокрема повоєнну відбудову Хрещатика, проведення виборів у сталінські часи та роль М. С. Хрущова у відновленні радянської системи у Києві.

Учасники:

  • Сергій Єкельчик, історик, викладає історію й славістику в Університеті Вікторії (Вікторія, Канада), професор, президент Канадської асоціації українознавства;
  • Оля Гнатюк, україністка, перекладачка, докторка гуманітарних наук, професорка Варшавського університету і «Києво-Могилянської академії», дослідниця української інтелектуальної історії ХХ століття;
  • Вадим Арістов, кандидат історичних наук, молодший науковий працівник Інституту історії НАН України, старший викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія».

 

Модераторка: Олена Бетлій, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Національного університету «Києво-Могилянська академія», фахівець з історії польсько-українських відносин у XX столітті та соціальної історії Києва в роки Першої світової війни.

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект