Календар подій

1/08

Відбудеться фестиваль «Зелена хвиля»

Одеса

10:00 Парк імені Тараса Шевченка, вул. Маразліївська, 1

Відбудеться фестиваль «Зелена хвиля»

З 1 по 4 серпня пройдуть XXIII книжковий фестиваль «Зелена хвиля» і VII міжнародний Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури.

У фокусі фестивальної програми 2019 року — література для дітей та підлітків: всі події в рамках «Зеленої хвилі» сконцентровані виключно в цьому напрямку.

 

До участі в програмі запрошені дитячі письменники, художники-ілюстратори, видавці, педагоги, артисти і музиканти.

 

Країна-гість фестивалів — Італія (приїжджають знаменитий ілюстратор дитячих книжок Сара Маззетті і автор популярних коміксів Андреа Пау). Всього в програмі 80 різнопланових заходів — презентації книжок, читання, відкриті уроки, квести, інтерактивні презентації, анімаційні та літературні майстер-класи, віртуальні екскурсії і навіть літературна експедиція. Відвідувачі будуть створювати комікси і персонажів, реставрувати книжки і писати пером, займатися каліграфією, леттерінгом і багатьма іншими цікавими речами.

 

Програма розрахована на різні вікові категорії: для дітей до 7 років; для дітей 7–9 років; для дітей і підлітків 10–13 років; для підлітків і юнацтва 14–18 років. Частина заходів також зацікавить і дорослих — батьків, книголюбів, фахівців. Будуть також підведені підсумки щорічних книжкових конкурсів — «Одеса на книжкових сторінках» і «Мистецтво книги».

 

Обидва фестивалі проходять одночасно на загальній території. Місце проведення — центральні алеї парку ім. Т. Шевченка. Експозиція фестивалів розташується на площі 2500 кв. м.

Структура експозиції:

  • територія «Зеленої хвилі»: стенди видавництв і книготорговельних компаній (література художня, нон-фікшн, дитяча, навчальна, наукова, науково-популярна, спеціальна, технічна; друкована графіка; періодичні видання);
  • простір Корнейчуковского фестивалю: три території презентацій для дітей і підлітків (перша — для дітей до 7 років, друга — для дітей 7 — 12 років, третя — для підлітків і молоді 13 — 18 років). Тут пройдуть літературні читання, театралізовані вистави, ігри, майстер-класи, лекції, дискусії та багато іншого;
  • сценічний простір для концертних програм і церемонії нагородження переможців конкурсів Корнійчуковського фестивалю.

 

Аудиторія відвідувачів фестивалю: масова, в тому числі дитяча та підліткова аудиторія; представники культурних, творчих, освітніх сфер, медіа-спільнота.

 

Фестивалі проходять за підтримки Одеської міської ради Одеської обласної державної адміністрації Генеральний партнер Корнейчуковского фестивалю — компанія «Цитрус».

 

Час роботи: 10.00 — 20.00.

 

Вхід вільний.

 

З організаційних питань: тел.: +38 (048) 728–60–68, 777–60–68.

 

Сайт фестивалю

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект