Олег Сенцов

Олега Сенцова та інших політв’язнів звільнили

07.09.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

До України з російського полону повернулися 24 українські моряки, а також одинадцятеро інших незаконно обвинувачених українців. Про це повідомляють на офіційній Facebook-сторінці Офіса Президента України.

Серед звільнених українців, окрім моряків, — Олег Сенцов, Павло Гриб, Микола Карпюк, Володимир Балух, Роман Сущенко, Олександр Кольченко, Станіслав Клих, Артур Панов,  Євген Панов, Олексій Сизонович та Едем Бекіров.

 

«Ми з хлопцями дуже раді на рідній землі. Хочеться сказати “дякую” людям, які всі ці роки допомагали нам і нашим сім’ям, які боролися за нас, за наше звільнення і врешті-решт його добилися. Дякую вам велике. Сподіваюся, що решта полонених будуть невдовзі звільнені. Але навіть зі звільненням останнього полоненого наша боротьба не закінчується, до перемоги ще дуже далеко. Ворог сильний і не планує здаватися, але перемога все одно буде за нами. У нас немає іншого вибору. Слава Україні!», — сказав Олег Сенцов журналістам в аеропорті «Бориспіль».

 

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли про те, що Україна та Росія проведуть обмін у форматі «33 на 33» (тепер це 35 на 35), але Олега Сенцова у списках на обмін не було. Пізніше режисера, якого незаконно утримували в російській колонії в місті Лабитнангі, перевели в одне з московських СІЗО. Пізніше російські ЗМІ повідомили, що Олега Сенцова відпустять в обмін на звільнення фігуранта у справі збитого MH17 Володимира Цемаха.

 

Також ми повідомляли, що виходить нова збірка Олега Сенцова «Маркетер», яку він написав в колонії.

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект