премія

Відомі лауреати премії «Українська книжка року»

22.09.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

19 вересня президент підписав указ про присудження щорічної премії «Українська книжка року». Про це повідомляє Держкомтелерадіо.

 

Премію присудили у трьох номінаціях:

 

  • «За видатні досягнення у галузі художньої літератури» премію отримав Микола Жулинський – за книжку «Моя Друга світова: роман-хроніка в голосах» («Ярославів Вал», 2016).
  • «За вагомий внесок у розвиток українознавства» премію присудили книжці «Євангеліє Бучацьке», упор. Д.В. Степовик («Дніпро», 2016).
  • «За сприяння у вихованні підростаючого покоління» премією відзначили книжку «Шалахмонеси» Г.А. Фальковича («Дух і Літера», 2016).

 

Звання лауреата премії присвоїли авторам та видавцям.

 

Премією президента «Українська книжка року» відзначають авторів, видавництва та видавничі організації, які зробили значний внесок у популяризацію української книги та розвиток вітчизняної видавничої справи.

 

На здобуття премії висувають книжки українською, видані в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніш як за півроку до їх висунення на здобуття премії.

 

Диплом лауреата премії видається кожному зі співавторів твору. Лауреатам премії виплачується грошова частина премії, розмір якої становить 100 тис. грн. При цьому 50% виплачують авторові і 50% – видавництву або видавничій організації.

 

Читайте також про володаря гран-прі та переможців конкурсу Book Forum Best Book Award (колись – «Найкраща книга Форуму видавців»).

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект