Календар подій

16/05

Віолетта Кім проведе воркшоп «Майстерня креативного письма»

Дніпро

18:00 Книгарня «Є», провулок Д. Яворницького, 55

Віолетта Кім проведе воркшоп «Майстерня креативного письма»

Відбудеться воркшоп «Майстерня креативного письма» від копірайтерки та авторки блогу про письменство Віолетти Кім.

Привіт! Це Кім — письменниця, креативна копірайтерка і авторка блогу про письменство. Пишу з восьми років. З 2014 року заробляю комерційним текстом. Виховувала юних падаванів: авторів і контент-маркетологів. Пишу художню книгу. Люблю хумус. Мрію відкрити школу креативного письма. Блог про письменство в інстаграмі: kimletta. Недільні колонки і різношерстні тексти на медіумі — za.vynom. Питати про всяке в телеграмі: kim_letta.

 

Про першу майстерню креативного письма:

МАЙСТЕ́РНЯ, і, жін.

1. Підприємство для лагодження або виготовлення певних виробів; приміщення, де міститься таке підприємство. 2. Приміщення, де працює художник, скульптор і т. ін.

 

Майстерня креативного письма – це лекція + семінар з тексту. Ми розбираємо теорію і виконуємо письменницькі вправи. Думаємо, аналізуємо художні тексти, читаємо вголос. Але найперше – пишемо (!)

 

Перша майстерня креативного письма присвячена загальним письменницьким порадам. Я розкажу, чому важливо вдумливо читати книжки; навіщо насправді потрібні перші недолугі чернетки; де знайти натхнення для першої історії; та чому творчість не працює без формальних обмежень. Що ще? Візьміть улюблени нотатник і ручку – будемо багато писати. Якщо з блокнотом важко, приходьте з ноутбуком або смартфоном.

 

Вхід вільний.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект