Календар подій

1/12

Вітольд Добровольський презентує книгу «Кров і земля» у Києві

Київ

19:00

Вітольд Добровольський презентує книгу «Кров і земля» у Києві

В суботу, 1-го грудня, в київському лекторії літературного клубу «Пломінь» відбудеться презентація книги Вітольда Добровольського «Кров і земля: війна в Україні очима польського націоналіста». Презентація розпочнеться о 19:00 в приміщенні літературного клубу «Пломінь», що знаходиться за адресою: провулок Шевченка 5 (ст. м. Майдан незалежності), Козацький Дім – 3 поверх.

 

 

Вітольд Добровольський – військовий репортер, випускник факультету Східноєвропейських Студій Варшавського Університету, учасник українсько-польського порозуміння, член редакції націоналістичного часопису «SZTURM».

 

 

Книга висвітлює не лише війну, але й цивілізаційне протистояння між Україною та Росією. Міф про «один народ» розвіюється ще на початку книги, а окупанти, що прийшли на український схід, один в один копіюють тих, хто в 1921 році втопив українську незалежність у крові, а 1939-му поділив Польщу, розпочавши червоний терор на теренах усієї Східної і Центральної Європи. У своїй розповіді автор описує національне відродження українців, яке не відбулося у 1991 і яке активно відбувається зараз.

 

 

Під час презентації у відвідувачів буде змога поспілкуватися з автором, придбати книгу за спеціальною ціною видавництва «Орієнтир», а також переглянути фотознімки, зроблені військовим репортером під час відряджень у зону АТО.

 

 

Вхід вільний.

 

 

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект