Календар подій

16/02

Воркшоп від БараБуки «Основи письма для дітей»

Київ

10:00 вул. Іллєнка, 63

Воркшоп від БараБуки «Основи письма для дітей»

«BaraBooka. Простір української дитячої книги» знову проведе воркшопи для авторів дитячих і підліткових книжок «Наука БараБуки». 

Про що «Наука БараБуки»?

  • на що звернути увагу, коли пишеш тексти для дітей і підлітків;
  • про структуру художнього твору, його мову, персонажів — як враховувати вік читачів;
  • яких помилок можна і варто уникати, якщо ви пишете в ХХІ столітті;
  • що робити, коли є готовий рукопис і хочеться його видати.

 

Велику роль розробниці курсу відвели практичним заняттям і розбору популярних помилок у дитячих і підліткових книжках.

 

Під час лекцій і практичних занять вас не вчитимуть писати книжки для дітей за шаблонами — це неможливо. Але покажуть, на що звернути увагу, коли працюєш із дитячою або підлітковою книжкою. Також лекторки, які мають багато практичного досвіду у сфері дитячої книги, допоможуть помічати хиби до того, як їх помітять критики.

Для кого цей воркшоп?

Для авторів/ок, які бажають отримати базові знання з написання книжок для дітей і підлітків. Для тих, у кого є готовий рукопис і хто хоче дізнатися «секрети» комунікації з видавцями.

Хто навчатиме?

  • Таня Стус, письменниця, керівниця проекту «BaraBooka», провідниця численних видавничих проектів у сфері дитячої книги, сертифікована дитяча психологиня, текст-гантерка літературної аґенції «BaraBooka».
  • Анна Третяк, головна редакторка сайту «BaraBooka», кураторка й консультантка видавничих проектів для дітей у напрямі нон-фікшн, дослідниця дитячої літератури.
  • Галина Ткачук, письменниця, головна редакторка проекту Дитяча Читальня, кураторка і тренерка дитячих літературних гуртків.
  • Ольга Купріян, письменниця, літературна критикиня, редакторка сайту БараБука.

Умови участі

Для участі у воркшопі 16 лютого (неділя) слід зареєструватися за формою https://forms.gle/GroujUSqgPSkL5ZR6. Оргвнесок — 1000 грн (за умови сплати до 5.02.2020, після цієї дати — 1200 грн; сюди входять кава/чай/сік, печиво).

 

«Науку БараБуки» — серію воркшопів про те, як писати й удосконалювати літературу для дітей і підлітків, — розробили редакторки Простору Української Дитячої Книги «БараБука», методистки НЦ Мала академія наук України, багаторічні учасниці журі книжкових рейтингів, літературні критикині, авторки книжок для дітей і підлітків Тетяна Стус, Анна Третяк, Галина Ткачук, Ольга Купріян, Анастасія Музиченко, Марія Артеменко та Ольга Сілакова.

 

Партнери: НЦ «Мала академія наук України».

 

Реєстрація

 

Подія на фейсбуці

 

Читайте також: «БараБука» оголосила цьогорічних переможців

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект