Календар подій

18/02

Видавництво «Літопис» запрошує на розмову «Перевідкриваючи Ґордера»

Львів

18:30 Книгарня «Є», пр-т Свободи, 7

Видавництво «Літопис» запрошує на розмову «Перевідкриваючи Ґордера»

Книгарня «Є» та Видавництво Літопис запрошують на розмову “Перевідкриваючи Ґордера: від “Світу Софії” до “Різдвяної містерії” за участю Наталя Іваничук, Andriy Dakhniy, Ihor Kolesnyk, Ulyana Lushch, Iryna Morykvas. Захід відбудеться 18 лютого. Початок – о 18:30. Модераторка – @Khrystia Leshchuk.

 

 

 

«Світ Софії» – це роман про історію філософії. Головна героїня – чотирнадцятирічна дівчинка Софія знаходить у поштовій скриньці листа від загадкового філософа, в якому лише два запитання «Хто ти?» і «Звідки взявся світ?». Саме ці питання завжди цікавили людство. З них і почалася мандрівка дівчинки у світ філософії. Книжка «Світ Софії» витримала декілька десятків перевидань у Норвегії, перекладена в 63 країнах світу, в тому числі в США та Японії. Роман Юстейна Ґордера – світовий бестселер: найбільшим успіхом користується в Німеччині, Франції, Іспанії, Канаді та Польщі.

 

 

 

«Різдвяна містерія» – це розповідь у формі передріздвяного календаря, що дає змогу читачам разом із хлопчиком Йоакимом прожити і пережити знову біблійну історію за допомогою магічної мандрівки крізь час і простір у Вифлеєм. Для сімейного читання.

 

 

 

Юстейн Ґордер (норв. Jostein Gaarder; нар. 8 серпня 1952, Осло, Норвегія) — норвезький письменник, автор прозових фантастичних та філософських творів для дітей та молоді, популяризатор філософії.

 

 

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект