Календар подій

9/11

Видавців запрошують на семінар «Путівник Видавця: Як підкорити Європу»

Київ

10:00 ArtHall D12, вул. Десятинна, 12

Видавців запрошують на семінар «Путівник Видавця: Як підкорити Європу»

9 листопада о 10:00 в ArtHall D12 (вул. Десятинна, 12) Український інститут книги у рамках
форуму «Креативна Україна» проведе одноденний семінар для видавців «Путівник Видавця: Як
підкорити Європу».

 

 

 

Це унікальна подія з іноземними гостями, які мають досвід у видавничій галузі й промоції літератури на міжнародних майданчиках. Експерти поділяться своїми напрацюваннями з українськими видавцями та всіма охочими про те, що потрібно зробити, аби українська книжка опинилася серед бестселерів на європейському видавничому ринку.

Семінар проводитимуть:

Ольга Бжезинська, президентка фундації «Краків – місто літератури», членкиня ради Фонду нового мистецтва ZNACZY SIĘ і програмна директорка двох літературних фестивалів:

  • Міжнародного фестивалю Чеслава Мілоша та Днів Транстрьомера (у Катовіце, Місто музики ЮНЕСКО й у Кракові, Місто літератури ЮНЕСКО).
  • Український інститут книги є співорганізатором спеціальної сесії «Книговидання», яка відбудеться у межах форуму «Креативна Україна». Метою подій на форумі є пошуки ефективних інструментів для формування державної політики у галузі креативних індустрій.

Джекс Томас, директорка Лондонського книжкового ярмарку, яка вперше відвідає Україну, щоб ближче познайомитися з українським ринком і ключовими видавцями. Джекс – людина виняткового впливу у сегменті англомовної літератури. Маючи досвід роботи в медіа та видавничому бізнесі, вона як ніхто зможе розповісти про роль бренду і промоції у видавничому бізнесі, а також про книжкові ярмарки як потужний інструмент у руках видавця.

 

 

Акредитація ЗМІ

 

 

 

Контакти: Юлія Білоус, менеджерка з комунікацій УІК, uik.yuliia.bilous@gmail.com +38 (063) 139 82 22

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект