Говард Лавкрафт

З’явився фінальний трейлер екранізації оповідання Лавкрафта «Барва з позамежжя світу»

21.01.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У мережі з’явилася фінальна версія трейлеру екранізації відомого оповідання Говарда Лавкрафта «Барва з позамежжя світу». Відео виклали на Youtube-каналі видання IGN.

Режисером фільму виступив Річард Стенлі, а у головній ролі зіграв Ніколас Кейдж.

 

 

«Барва з позамежжя світу» (The Colour Out of Space) — науково-фантастична повість жахів Говарда Лавкрафта, написана і вперше видана 1927-го року в журналі «Amazing Stories». Він розповідає про те, як до сільської місцевості неподалік від Аркгема приїжджає оповідач, щоб виконати заміри для нового водосховища. Там він виявляє територію, вкриту сірим пилом, де не ростуть жодні рослини, відому серед місцевих жителів як «мертвий пустир». Місцеві мешканці відмовляються розповідати, звідки взялося це місце і застерігають не слухати старого фермера Еммі Пірса. Це тільки спонукає оповідача розшукати свідка тих подiй.

 

Фільм з’явиться у прокаті вже 24-го січня.

 

Нагадаємо, що це вже не перша спроба екранізувати відоме оповідання. Так, першою адаптацією твору Лавкрафта став фільм «Помри, монстре, помри!» (Die, Monster, Die!, 1965) Девіда Геллера. Пізніше також вийшли «Прокляття» (The Curse, 1987) Девіда Кіта, «Колір з темряви» (Colour from the Dark, 2007) Івана Зукона та «Барва» (Die Farbe, 2010) Хуана Ву. А у 2013-му році з’явилася аудіоадаптація оповідання, створена товариством H. P. Lovecraft Historical Society як частина серії «Dark Adventure Radio Theatre».

 

Раніше повідомлялося, що серіал, який компанія Amazon планувала зняти за четвертою книжкою серії «Темна вежа» Стівена Кінга, скасували.

 

Читайте також: Лавкрафт українською: хто і навіщо розбудив Ктулху

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект