Анджей Сапковський

З’явився фінальний трейлер першого сезону «Відьмака»

13.12.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Компанія Netflix виклала фінальний трейлер «Відьмак», який створюється за мотивами однойменного фентезійного літературного циклу польського письменника Анджея Сапковського. Відео з’явилося на офіційному Youtube-каналі компанії.

Старт 1 сезону запланований на 20 грудня 2019 року.

 

 

Сюжет серіалу будується навколо пригод відьмака Геральта – професійного мисливця на чудовиськ і різну нечисть.

 

«Відьмак» (пол. Saga o wiedźminie) — фентезійний літературний цикл польського письменника Анджея Сапковського, який розповідає про пригоди Ґеральта з Рівії, героя, наділеного підвищеною фізичною силою, психічною витривалістю і магічними навичками, здобутими після проходження через мутацію.  Перше оповідання циклу побачило світ у 1986 році в польському часописі «Фантастика», а останній роман опублікували у 2013 році. В Україні цикл видав «Клубом сімейного дозвілля» в перекладі Сергія Легези у 2016—2017 роках.

 

Нагадаємо, що це вже не перша спроба екранізувати «Відьмак». За мотивами творів у 2002 році вийшов 13-серійний телесеріал, створений польською телестудією Heritage Films та режисером Мареком Бродським. Також роком раніше з’явився змонтований з матеріалів серіалу 130-хвилинний фільм.

 

Раніше повідомлялося, що компанія Netflix виклала тизер серіалу «Відьмак», який створюється за мотивами однойменного фентезійного літературного циклу польського письменника Анджея Сапковського.

 

Як відомо, компанія Netflix також екранізує «Трьох мушкетерів» Александра Дюма як бойовик.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект