Календар подій

15/01

Журнал «Всесвіт» відсвяткує 95-річчя

Київ

17:00 вул. Банкова, 2 (2-й поверх)

Журнал «Всесвіт» відсвяткує 95-річчя

Журнал «Всесвіт» запрошує зустріти український Новий рік у колі перекладачів, письменників, журналістів, дипломатів, представників дипломатичних представництв інших країн та всіх його друзів.

Журнал «Всесвіт» відзначає свій 95-річний ювілей. Протягом усіх років журнал активно висвітлював новини світової літератури та культури, сприяючи інтенсивнішим формам репрезентації української культури за кордоном, а також знайомлячи українських читачів із важливими гуманітарними подіями, які мають загальнолюдське значення. Журнал орієнтований як на висвітлення Західного, так і Східного світу, сприяє утвердженню в Україні цінностей відкритого суспільства, зокрема демократичності, мультикультурності, поваги до Іншого.

 

До виступів запрошені Олег Микитенко, Юрій Щербак, Дмитро Павличко, Микола Жулинський, Михайло Сидоржевський, Сергій Борщевський, Олександр Божко, співробітники Посольства Франції та Посольства Киргизії в Україні. Під час урочистої академії з нагоди 95-річчя журналу відбудеться вручення медалі «Ars Translationis» імені Микола Лукаша.

 

Модерує захід Дмитро Дроздовський.

 

Подія на фейсбуці

 

Читайте також: Журнал «Перець» більше не випускатиме друковану версію

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект