10 порад щодо медійного представлення у мережі

Що треба робити для того, щоби стати помітним у бурхливому інформаційному потоці? Як зробити так, щоби ваша діяльність привертала увагу та утримувала аудиторію? Тренери марафону діляться порадами, які допоможуть будь-якому журналісту-початківцю втриматися на плаву в медійному просторі.

 

1. Готуйте підбірки

Замість кількох однотипних постів про події чи можливості, підготуйте один пост із підбіркою та фото. По-перше, це буде значно зручніше для тих, кому ця інформація потрібна, по-друге, у вас у кілька разів зростуть шанси, що хтось захоче пост поширити.

 

2. Фотографуйте бекстейджі

Якщо ви плануєте захід, то за кілька днів запостіть кілька фото з підготовки до нього. Тут може бути друкована продукція в коробках, майбутнє місце проведення події, цікава деталь… Цезавжди цікаво і підігріває інтерес до того, що ж відбуватиметься далі.

 

3. Розповідайте історії

У своєму пості намагайтеся розповісти повноцінну коротку історію. Бажано, щоб в ній був герой. Нема нічого цікавішого для людини, аніж історія іншої людини.

 

4. Завантажуйте своє відео

«Вага» залитого відео у Facebook більша, аніж лінк відео з Youtube. Користуйтеся цим.

 

5. Не лінуйтеся робити стріми

Це дозволить усім зацікавленим у темі оперативно долучитися до вашого заходу.

 

6. Робіть свої гіфки

Але тільки дотепні. І не зловживайте ними!

 

7. Реагуйте на критику та коментарі

Якщо ви помилилися у фактах чи граматиці, не бійтеся вибачитися, виправити і подякувати. Це тільки покаже, що ви не боїтеся помилок і працюєте над собою. Водночас, ваш критик почуватиметься корисним.

 

8. Постіть регулярно

Не забувайте про сторінку. Навіть якщо у вас зараз немає актуальної інформації, поширте новини колег, які дотичні до вашої теми. Вони будуть вдячні, а ваша аудиторія не просідатиме.

 

9. Будьте експертом у вашій сфері

Підпишіться на пабліки, чиновкників та експертів у вашій темі. Оперативно реагуйте коментарем на новини у цій галузі. Тоді читачі самі приходитимуть на вашу сторінку, коли виникатиме гаряча тема.

 

10. Створюйте подію та розкидайте її профільними групами

Тоді ви точно знатимете, чи зацікавився хтось вашим заходом, скільки людей може прийти і, що не менш важливо, про подію прийде нагадування у день її проведення.

 

Текст: Романія Горбач та Мар‘яна Вербовська

 

Зображення: vecteezy.com