Нон-фікшн

170₴

Мічіо Кайку. Гіперпростір

Мічіо Кайку. Гіперпростір / Мічіо Кайку ; Пер. з англійської Анжела Кам’янець. – Львів : Літопис, 2019. – 400 с. ISBN 978-966-8853-78-4

Чи існують ще виміри, крім звичних трьох просторових і одного часового? Чи можливо подорожувати в часі й змінити минуле? Чи існують паралельні світи? Багато з нас замислювалися над цим, однак донедавна науковці відкидали такі ідеї. Тепер усе змінилося, і ці питання стали темою інтенсивних наукових досліджень. “Гіперпростір” – це наукова одіссея крізь паралельні світи, викривлений простір-час і десятий вимір, а також захоплива розповідь про пошук славнозвісної “теорії всього”, яка б об’єднала всі сили природи і розкрила таємницю походження Всесвіту.

 

Для широкого кола читачів.

 

У цій книжці йдеться про наукову революцію, спричинену теорією гіперпростору, яка передбачає існування інших вимірів, окрім загальновідомих чотирьох. Дедалі більше фізиків у всьому світі, серед яких і кілька нобелівських лауреатів, визнає, що світ, можливо, існує в багатовимірному просторі. Якщо підтвердиться, що ця теорія правильна, то вона докорінно змінить наше уявлення про всесвіт.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект