Зарубіжна художня література

Ман Чжу

180₴

Ізабелла Калюта. Ман Чжу. Китай для допитливих

Ізабелла Калюта. Ман Чжу. Китай для допитливих / Ізабелла Калюта ; Переклад з польської : Божена Антоняк ; Ілюстрації : Яцек Амброжевський. – Львів : Урбіно, 2019. – 224 с. ISBN: 978-966-2647-62-4





Дізнайтеся у книжці «Ман Чжу. Китай для допитливих», чому Китай називають Центральною державою? Чому Новий рік у Китаї – це Свято Весни, яке чомусь відзначають узимку? Навіщо імператору глиняні солдати? І чи справді майстри бойових мистецтв могли проникати крізь стіни?

 

Китайці їдять смажене морозиво й укриті снігом вулкани, а на день народження замість торта частують макаронами. Компас, папір, друк і найскладніша настільна гра з’явилися саме в Китаї! А ще китайці годують духів і спалюють штучні гроші на могилах, а в хмарочосах залишають посередині спеціальний отвір, щоб дракон міг вільно пролетіти крізь нього.

 

Про це і не лише про це ви довідаєтеся із цієї книжки — своєрідного путівника Китаєм. Прочитавши її, ви неодмінно захочете ближче познайомитися з культурою та звичаями цієї дивовижної країни.

 

Також у цій серій вийшла книжка «Банзай. Японія для допитливих» 

 

«Багато речей китайці роблять трохи по-іншому, ніж ми, і часом доводиться поміркувати, чому це так. Наприклад? Вони користуються не абеткою, а ієрогліфами, на перший погляд дуже таємничими. Їдять не виделкою та ножем, а паличками. Коли будують височезні хмарочоси, то іноді залишають посередині отвір такого розміру, що крізь нього міг би пролетіти дракон, якби, звісно, забажав. На сніданок часто їдять суп. Вітаються вклоняючись, без кінця вручають одне одному дарунки й роблять послуги. І понад усе бояться втратити обличчя. Дивина? Ні, вони просто інші».

 

Номер стенду: 203

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект