Дитяча проза

250₴

С. В. Казьміна, В. В. Баланова. Нестрашна енциклопедія безпеки для дорослих та дітей

С. В. Казьміна, В. В. Баланова. Нестрашна енциклопедія безпеки для дорослих та дітей. Як навчити дитину правильної поведінки без залякувань і погроз / С. В. Казьміна, В. В. Баланова — Харків : Вид. група «Основа», 2019. — 96 с. ISBN 978-617-00-3580-6

Безпека життя дітей турбує кожного. Як зробити так, щоб малюки скрізь і завжди почувалися повністю захищеними від будь-яких неприємностей? Ця книга — своєрідна пігулка для батьків від переживань за безпеку дітей. З книги ви дізнаєтеся про те, як захистити свою дитину від викрадача в реальному житті, від педофіла — у віртуальному; як зрозуміти, що дитина готова до самостійних прогулянок і походів до школи, як навчити її розпізнавати небезпеку й уникати її; як забезпечити безпеку дітей удома, в парку, на вулиці. Книга адресована як допитливим дітям, так і дорослим — дбайливим батькам, бабусям і дідусям.

 

Щоб дитина не боялася шантажу, привчайте її зізнаватися в проступках. Нехай завжди дотримується правила: припустився помилки — відразу чесно зізнайся батькам. Коли дитина розповідає, що накоїла щось, не сваріть її дуже, не давайте волю гніву, а спокійно пожуріть. Вона звикне до того, що сім’я завжди на її боці — що б не сталося, що б вона не накоїла. А у злочинця не буде важеля для залякування і шантажу.

 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект