Підліткова книжка

Франсіско Хав’єр Соберон Майнеро, Моніка Берґна. Однакові чи різні? Геноміка

Франсіско Хав’єр Соберон Майнеро, Моніка Берґна. Однакові чи різні? Геноміка / Франсіско Хав’єр Соберон Майнеро, Моніка Берґна. Перекладач: Сергій Борщевський. Ілюстраторка: Марія Елена Вальдес. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. – 68 с. ISBN 978-617-679-663-3

Книжка «Однакові чи різні? Геноміка» розповідає про ДНК, геном та гени — одні з найзагадковіших феноменів сучасної науки. Людина складається з мільярдів клітин і в кожній — є ядро із утвореним ДНК геномом, що є молекулою життя з інструкціями для кожного індивіда.

 

Чи знаєш ти, що всі ми, живі істоти, маємо спільну клітинну мову? Це означає, що ми — люди й рослини — мали колись спільного предка. Ми маємо спільну частину нашої ДНК з нашими сусідами, зокрема мавпами й навіть мухами. Але що робить нас такими різними?

 

«Ми, люди, складаємося з мільярдів клітин. Кожна з них має ядро, в якому перебуває наш утворений ДНК геном, що є молекулою життя і містить інструкції для кожного індивіда, тобто генетично закарбовані для кожного настанови життєдіяльності».

 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект