Бізнесова книга

Річард Кох. Принцип 80/20 (оновлене, ювілейне видання)

Річард Кох. Принцип 80/20 (оновлене, ювілейне видання) / Пер. з англ. Н. Лавської, О. Лобастової — Київ :  Видавнича група КМ-БУКС, 2019. — 400 с. : іл. ISBN 978-966-948-189-4

  • Оновлене ювілейне видання!
  • Бестселер в Україні та світі!
  • В Україні продано вже 3 наклади книги «Принцип 80/20» Річарда Коха!

 

Парадоксальним, однак цілком перевіреним є той факт, що 80% досягнутого нами результату приносять лише 20% докладених зусиль. Це одне із тих положень, що пройшли випробування часом, положень, які завжди враховують і якими керуються по-справжньому успішні люди й організації. Саме про нього йдеться у книзі «Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат». За двадцять років, що минули з часу виходу у світ першої редакції книги, видання перетворилося на світовий бестселер, класику бізнес-літератури.

 

Оновлене, ювілейне видання цієї провокаційної та, безсумнівно, дієвої книги доповнено чотирма розділами, не менш цікавими та корисними для шанувальників Принципу 80/20.

 

Ті серед моїх знайомих, хто серйозно поставився до Принципу 80/20, відкрили для себе дуже багато корисного, але є також люди, життя яких він змінив докорінно. Ви маєте знайти власні підходи до використання Принципу 80/20 у різних сферах свого життя, найголовніше — поставитися до цього процесу творчо. Частина третя цієї книги (розділи 9–15) спрямує ваші шляхи у правильному напрямку, наразі ж я наведу кілька прикладів із власного життя.

 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект