Дитяча проза і поезія

Леся Воронина. Таємне Товариство Блазнів, або Балансування на краю прірви

Хіба можна було уявити, що головний герой книжки «Таємне Товариство Блазнів, або Балансування на краю прірви» Клим Джура та його друзі з Таємного Товариства Блазнів потраплять у пастку під час циркової вистави? Підступні прибульці-синьоморди, які хочуть підкорити Землю, цього разу замаскувалися під клоунів та відволікають увагу публіки фокусами і дивовижними виступами дресированих тварин.

 

І ніхто з глядачів не підозрює, що їх збираються перетворити на слухняних зомбі, готових виконувати будь-які накази чужопланетних хижаків. Єдина людина, котра володіє мовою прибульців і може читати їхні думки, — це Клим. Однак для того, щоб перемогти космічних монстрів, хлопцеві доведеться використати надприродні властивості, які він здобув, опинившись під час грози на вершечку гори Треп у магічному кам’яному лабіринті-кромлеху. І щоразу, долаючи все нові й нові небезпеки, члени Таємного Товариства Блазнів почуваються так, ніби балансують на краю прірви.

 

«Несподівано я почув за спиною шарудіння і різко обернувся. Те, що відкрилося моїм очам, просто не могло бути правдою. Я ще встиг натиснути на кнопку з’єднання в айфоні, який досі стискав у руці, і тут світ навколо мене закружляв так, ніби я опинився в центрі скаженої центрифуги. Я відчув, що лечу в безвість, підхоплений стрімким потоком повітря».

 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект