Бізнесова книга

Скотт Гелловей. Велика четвірка. Прихована ДНК Amazon, Apple, Facebook і Google

Скотт Гелловей. Велика четвірка. Прихована ДНК Amazon, Apple, Facebook і Google / Пер. з англ. М. Смагіної — Київ :  Видавнича група КМ-БУКС, 2019. — 296 с. : іл. ІSBN 978-966-948-018-7

Упродовж останніх 20 років кожна з таких відомих компаній-гігантів, як Apple, Amazon, Facebook і Google, забезпечила людству більше можливостей для задоволення матеріальних потреб, спілкування, процвітання і навіть розвитку, ніж будь-яка інша подібна структура за всю історію свого існування.

 

Однак завдяки чому ці комерційні структури змогли стати настільки могутніми та всевладними? Яким чином їм вдалося проникнути в душі людей так глибоко, що тепер вони здатні впливати на наші рішення і визначати наші уподобання? І як такі безпрецедентні масштаби цих компаній і вплив, який вони чинять, позначаться на майбутньому світової економіки? А чи не судилося їм, так само як і бізнес-титанам, що існували раніше, розчинитися в тіні молодших і успішніших конкурентів? Чи, можливо, вони настільки добре захищені, що ніхто інший просто не має шансу на перемогу? Намагаючись отримати відповіді на ці запитання, Скотт Гелловей аналізує притаманні компаніям «Великої четвірки» стратегії, дає поради щодо того, як їх можна застосовувати в різних сферах діяльності.

 

Apple завжди з чогось черпала натхнення (гарні слова, за якими ховається звичайна крадіжка ідей). Сектор, який надизнув сучасну стратегію компанії Apple – це індустрія товарів розкоші. Завдяки своєму рішенню мислити нестандартно компанія досягла такого нереального рішенню мислити нестандатного компанія досягла такого нереального успіху, якого жодна з технологічних компаній так і не спромоглася досягти. Фірма Cupertino, яка контролює 14,5% ринку смартфонів, отримує 79% світового прибутку від їх продажів (станом на 2016 рік).

 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект