DC Comics

DC Comics закриє культове видавництво коміксів Vertigo у наступному році

22.06.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво, яке випустило відомі серії коміксів The Sandman, «Казки» і «Проповідник», після реорганізації стане частиною бренду DC Black Label. Про це повідомляє прес-служба DC Comics.

У 2020 році DC Comics почне реорганізацію і закриє дочірні студії-імпринти Vertigo, DC Zoom та DC Ink. Натомість випуск коміксів продовжиться під трьома новими брендами:

 

  • DC Kids — комікси для дітей 8-12 років
  • DC — комікси для аудиторії від 13 років
  • DC Black Label — комікси для аудиторії від 17 років

 

Також повідомляється, що студія не планує відміняти вихід анонсованих коміксів, вихід яких запланований на наступний рік.

 

Протягом 20 років — із заснування у 1993 році й до 2013 року — Vertigo очолювала редакторка Карен Бергер. Після новини про закриття видавництва вона написала у Twitter, що «ризикована творча робота не поєднується з корпоративним мисленням», а також подякувала усім авторам та редакторам, з якими вона співпрацювала.

 

Видавництво Vertigo заснували у 1993-му році. Під брендом компанії виходили такі серії коміксів, як «Казки», «Y: Останній чоловік», «Хвора тварюка», The Sandman та «Проповідник». З видавництвом працювали Ніл Гейман, Грант Моррісон, Алан Мур та інші відомі автори.

 

Раніше повідомлялося, що обсяги продажів графічних романів та коміксів у США та Канаді зросли до 1,09 мільярда доларів у 2018 році.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект