Календар подій

15/06

Двотижневий ретрит в Карпатах для митців: триває набір учасників

23:59

Двотижневий ретрит в Карпатах для митців: триває набір учасників

Gedankendach спільно з ляйпцизьким соціокультурним центром VILLA Leipzig шукають 16 митців і мисткинь з Німеччини та України, котрі зустрінуться на двотижневий «ретрит», щоб дати різнобічну відповідь на запитання: «Що ми втратили, аби віднайти?».

Учасники та учасниці майстерні матимуть змогу поєднати власні мистецькі практики та підходи для дослідження природного та міського вимірів життя. Результатом їхньої роботи стане одноденна перформативна виставка в Чернівцях (Україна).

 

Майстерня складатиметься з двох частин:

  • Упродовж першої частини майстерні учасники та учасниці проведуть 9 днів у контакті з природою посеред українських Карпат. Там вони через різноманітні майстер-класи, знайомство з місцевими жителями, їх традиціями та ініціативами фіксуватимуть у своїх роботах отриманий досвід. Ці роботи стануть своєрідним архівом практик та процесів, які з часом можуть бути втрачені для майбутніх поколінь.
  • Під час наступних 5 днів митці та мисткині досліджуватимуть урбанний простір Чернівців, щоб осмислити, віднайти спільне та відмінне у двох середовищах — міському та природному ландшафтах, завершити роботу над мистецькими об’єктами та підготувати виставку.

 

Якщо ти займаєшся образотворчим мистецтвом, дизайном, музикою (експериментальною чи традиційною), театром або перформансом, медіамистецтвом, ленд-артом, сучасним танцем чи літературою і тобі від 21 до 35 років — тоді заповнюй форму і долучайся!

 

Коли? 6.09.2020 – 21.09.2020.

Де? Місто Чернівці & село Товарниця, Вижницький район.

 

Мова проєкту — англійська (не нижче рівня B2). Участь — безкоштовна. Витрати на дорогу (до 180€ для німецьких учасників/ць та до 40€ для українських), проживання, харчування, матеріали для роботи покриваються коштом проєкту.

 

Дедлайн подачі заявки — 15.06.2020

 

Деталі

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект