Календар подій

12/12

Фільм-концерт «Розділові Наживо» покажуть в кінотеатрах

Україна

19:00

Фільм-концерт «Розділові Наживо» покажуть в кінотеатрах

Фільм-концерт «Розділові Наживо» екранізує останній виступ культового мультидисциплінарного проєкту «роздІловІ».

Проєкт «Розділові Наживо» створено за участі Сергія Жадана (текст / голос), Олі Михайлюк (ідея / візуалізації), Олексія Ворсоби(акордеон), Томаша Сікори (експериментальні інструменти та саксофон) та Сергія Пілявця (VJ).

 

Режисер-постановник фільму Вадим Ільков зібрав 11 найкращих операторів України, які одночасно слідкували за останнім виступом «роздІлових», розкриваючи глядачам несподівані та захопливі моменти творення мистецтва.

 

«роздІловІ» досліджують поезію через музику та візуальні образи, звертаючи увагу на ритми та інтонації. Це чуттєвий твір про любов, ніжність, смерть, терпіння до тих, хто поряд, про тишу. Вперше проєкт було презентовано у грудні 2012 року в Івано-Франківську та Києві на основі книги Сергія Жадана «Вогнепальні й ножові». З того часу «роздІловІ» об’їздили з виступами всю Україну, від Тернополя до Бахмута.

 

Вадим Ільков, оператор-постановник фільму «Вулкан» (2018), режисер фільму «Тато — мамин брат» (2018) — переможець ОМКФ-2019 за кращу режисуру та кращий український повнометражний фільм.

 

Квитки

 

Проєкт реалізується за підтримки Український культурний фонд

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект