Календар подій

14/10

Франкфуртська книжкова виставка

Франкфурт, Німеччина

Франкфуртська книжкова виставка

Франкфуртська книжкова виставка (Frankfurter Buchmesse) пройде 14–18 жовтня та залучить 7500 учасників і понад 300 000 відвідувачів.

Щороку у жовтні Франкфурт-на-Майні стає світовою столицею видавничої справи. Тут протягом п’яти днів проходить Франкфуртська книжкова виставка — найважливіший у світі міжнародний торговий майданчик для всіх видів контенту, а також значний соціальний та культурний захід. Виставка залучає фахівців із понад 100 країн, сотні тисяч відвідувачів та десятки тисяч журналістів та блогерів.

 

Захід має на меті бути найголовнішою бізнесовою подією для видавців, інформуючи їх про світові тенденції у книговиданні, даючи можливість контактувати з гравцями ринку і, перш за все, допомагаючи їм застосовувати інноваційні бізнес-моделі у книжковій та медійній індустрії. Окрім того, організатори запевняють, що Франкфуртська книжкова виставка — це ще й одна з найважливіших у світі платформ для обговорення суспільно-політичних проблем та діалогу між людьми з різними поглядами.

 

У межах виставки діє стипендійна програма для молодих закордонних видавців з багаторічним досвідом. За 21 рік існування програми її учасниками стали понад 650 видавців з 60 країн. Вони відвідують найбільші німецькі видавництва й книжкові магазини у трьох містах, презентації, зустрічі та інші заходи. У 2019 році учасники також змогли відвідати Швейцарію. Щоб податися на участь у програмі, потрібно зібрати рекомендаційні листи й інші документи та надіслати їх на пошту виставки.

 

Країною-почесним гостем 2020 року буде Канада, яка представить свої франко- й англомовні видання, а також всесвітньо відомих авторів, зокрема гостем виставки стане Маргарет Етвуд.

 

Сайт виставки

 

Читайте також: Нова тактильність: книжковий дизайн на Франкфуртському ярмарку

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект