Календар подій

25/01

Катерина Рахманова поговорить про «Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гела Елрода

Київ

19:30 Projector, вул. Воздвиженська, 34-А

Катерина Рахманова поговорить про «Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гела Елрода

В кінці року всі люблять підводити підсумки, а на початку року за традицією всі дають собі обіцянки: розвиватися, займатися спортом та більше проводити часу з родиною… Але частіше за все обіцянки так і залишаються обіцянками. Аби допомогти вам змінити таку парадигму, ми підібрали круту книгу, ні, навіть методичку. Книга місяця: «Чудовий ранок. Як не проспати життя», автор Гел Елрод. Запрошений гість: Катерина Рахманова, викладач каліграфії, блогер. Подія відбудеться 25 січня о 19:30. 

 

 

Чому варто прочитати книгу: «Я впевнений, ніхто не стане сперечатися з тим, що витрачати всього шість хвилин в день на те, щоб перетворитися на людину, здатну досягти такого рівня успіху і щастя, якого ви дійсно хочете, не тільки розумно, але і абсолютно необхідно, навіть якщо вам гостро не вистачає часу», — пише Гел Елрод, автор книги «Чудовий ранок».

 

 

«Книгу варто не тільки прочитати, але й застосувати — тому що це дійсно змінює день», — Катерина Рахманова.

 

 

Чому варто піти: Неформальна зустріч, не лекція і не воркшоп. Цей формат направлений на обговорення, це простір, де нас цікавить саме ваша точка зору. А ще можна поставити запитання, особисто познайомитись із запрошеним гостем і поспілкуватись з усіма присутніми.

 

 

Вхід вільний.

 

 

 

Реєстрація

 

 

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект