Дональд Трамп

Хітовий нон-фікшн про Трампа «Вогонь і лють» матиме продовження

16.05.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво Henry Holt опублікує нову книжку Майкла Вулфа «Siege: Trump Under Fire» – продовження хітової «Fire and Fury». Про це повідомляє видання Publishers Weekly.

Джон Стерлінг, редактор «Fire and Fury» («Вогонь і лють»), редагуватиме нову книжку Вулфа, яка зараз готується до публікації. Вона з’явиться у продажі 4 червня й розповідатиме про подальшу діяльність Дональда Трампа як президента США.

 

Як відомо, «Вогонь і лють» стала гучним бестселером й була перекладена багатьма мовами світу. Вона написана за результатами 200 інтерв’ю й розкриває сенсаційні подробиці роботи адміністрації президента США. У 2018-му році книжка вийшла у видавництві #книголав українською мовою.

 

Майкл Вулфф — американський письменник, есеїст і журналіст, колумніст USA Today, The Guardian, The Hollywood Reporter і британського GQ.

 

Раніше повідомлялося, що  книжка «Становлення» (Becoming) колишньої першої леді США Мішель Обами, яка за тиждень продажів очолила рейтинги найбільш продаваної дорослої книжки цього року, стала бестселером у низці країн світу.

 

Читайте також уривок із книжки про Дональда Трампа.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект