Календар подій

15/11

Книжковий салон в Монреалі

Монреаль, Канада

Книжковий салон в Монреалі

Книжковий салон в Монреалі (Salon du Livre de Montréal) пройде 15–30 листопада та залучить 1000 учасників та 120 000 відвідувачів.

Разом з Паризькою книжковою виставкою і Бейрутською книжковою виставкою (Ліван) Книжковий салон в Монреалі — це одна з трьох найважливіших у світі франкомовних книжкових подій. Її місія — це популяризувати культурний продукт, мобілізувати креативну спільноту та сприяти міжнародній співпраці на засадах відкритості, різноманітності та взаємообміну.

 

У 2019 році в салоні взяло участь 750 видавництв (серед них 6 — українських) та 2300 авторів, а у межах ярмарку прав відбулося 700 зустрічей. На заході пройшло понад 400 семінарів, зустрічей, дискусій, воркшопів та інших подій, зокрема навіть уроки йоги. Низка подій була присвячена захисту довкілля та раціональному споживанню.

 

Один з днів заходу традиційно призначений для фахової аудиторії — усі зареєстровані видавці мають право безкоштовного входу.

 

Книжковий салон в Монреалі позиціює себе як ековідповідальний захід і надає рекомендації учасникам щодо зменшення їхнього вуглецевого сліду на своєму сайті.

 

Сайт виставки

 

Читайте також: Україна вперше бере участь у Монреальському книжковому салоні з національним стендом

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект