Бізнесова книга

140₴

Петті Мак-Корд. Наснага. Побудувати культуру свободи та відповідальності за результат

Наснага. Побудувати культуру свободи та відповідальності за результат / Петті Мак-Корд; Пер. з англ. О. Шевченко. — К. : Вид. група КМ-БУКС, 2018. — 176 с. ISBN 978-966-948-098-9

Більшість компаній не вміють наймати на роботу, мотивувати чи створювати ефективну команду. І Петті Мак-Корд має право це стверджувати, адже їй вдалося впровадити унікальну і надзвичайно продуктивну культуру на Netflix, де вона працювала HR-директоркою. Її підхід — це радикальна щирість у висловлюваннях на робочому місці, звільнення без жалю будь-якого працівника, що не підходить під нововиниклі потреби підприємства, і мотивація цікавою роботою, а не бонусами чи обіцянками.
Старі інструменти корпоративного HR — річні звіти продуктивності, політика утримання цінних кадрів і підвищення кваліфікації — часто виявляються колосальною тратою часу та ресурсів. Відкидаючи всі умовності та додаючи гострий гумор, авторка креслить власний шлях створення культури високої продуктивності та прибутковості.
«Наснага» — не книга спогадів про розбудову Netflix. Це — путівник для лідерів усіх рівнів із побудови культури високої продуктивності, здатної витримати швидкі темпи змін у сучасному бізнесі. Netflix може бути найяскравішим прикладом, але всі компанії, від стартапів до корпоративних гігантів, мають уміти пристосовуватися».

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект