Гаррі Поттер

Роулінг пожертвує 1 млн фунтів на допомогу під час епідемії

04.05.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Письменниця Джоан Роулінг зробить пожертву у розмірі £1 млн (€1,2) на допомогу бездомним та жертвам домашнього насильства під час епідемії. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Twitter.

 

£500 млн вона перерахує для ініціативи Crisis, яка допомагає бездомним під час пандемії. Ще £500 млн піде для проєкту Refuge, що опікується жертвами домашнього насильства.

 

Пожертву письменниця здійснить на честь 22-ої річниці битви за Гоґвортс.

 

«Але, чесно кажучи, мушу відзначити, що говорити сьогодні про вигадані смерті недоцільно. Надто багато людей втрачають своїх близьких у реальному світі.

 

Тож, у річницю великої чарівної перемоги, я думаю про людей, які роблять свою роботу, щоб захистити нас і наш спосіб життя. У моїй найближчій родині є три ключові працівники, і я, як і всі родичі, розриваюся між гордістю та тривогою», – написала вона.

 

На честь битви за Гоґвортс Роулінг вирішила допомогти найбіднішим та найвразливішим категоріям, які страждають під час епідемії найбільше – бездомним та жертвам домашнього насильства.

 

Раніше ми повідомляли, що відвідувачі знаменитої у Сан-Франциско книгарні City Lights за чотири дні пожертвували майже пів мільйона доларів, щоб допомогти книжковому магазину пережити кризу під час епідемії. 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект