екранізація

Розпочалася робота над екранізацією роману Джо Ленсдейла «Холод у липні»

10.02.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Режисер Еліот Лестер, автор фільмів «Без компромісів» та «Наслідки», розпочав роботу над екранізацією роману Джо Ленсдейла «Холод у липні». Про це повідомляє видання The Holywood Reporter.

 

Трилер за мотивами роману Ленсдейла матиме назву The Thicket («Хащі»). Його події відбуватимуться на Дикому Заході. Сестру головного героя викрадає жорстока банда з ватажком на прізвисько «Білл — Перерізана Горлянка», тому він об’єднується з місцевим мисливцем за головами, проституткою та трунарем (сином колишнього раба), щоби піти на пошуки сестри у далекі землі.

 

У фільмі зіграють Софія Ліліс («Воно», «Гретель і Гензель», «Гострі предмети», «Мені це подобається») Нумі Рапас («Прометей», «Шерлок Голмс: Гра тіней», «Дівчина з татуюванням дракона»), Чарлі Пламер («Всі гроші світу»), а також зірка «Гри престолів» Піт Дінклейдж.

Наразі стрічка перебуває на етапі пре-продакшну. Також автори ведуть перемовини щодо продажу прав на європейський та американський ринки, тому дата початку зйомок та виходу в прокат невідомі.

 

Кримінальний роман Джо Ленсдейла Cold in July вийшов друком 1989-го року у видавництві Mark V. Ziesing. Це вже екранізація цього твору. У 2014-му році вийшла однойменна кіноадаптація режисера Джима Мікла, з Майклом Холом у головній ролі.

 

Джо Ленсдейл – відомий американський письменник, десятикратний лауреат премії Брема Стокера, яка вручається за високі досягнення у жанрі горор, а також низки інших літературних відзнак. Ленсдейл автор майже 100 творів різних жанрів, серед яких 63 романи. Найвідоміші з них Cold in July Bubba Ho-Tep та Jackrabbit Smile.

 

Раніше повідомлялося, що компанія Amazon розробляє серіал за мотивами серії детективних романів відомого американського письменника Джеймса Паттерсона, який розповідає про пригоди інспектора та психолога Алекса Кросса.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект