Календар подій

8/11

Святослав Липовецький презентує книжку «Меч “Щербець” та Українські ворота»

Київ

18:30 Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Святослав Липовецький презентує книжку «Меч “Щербець” та Українські ворота»

Видавництво «Темпора» спільно з Книгарня «Є» (вул. Лисенка, 3) запрошують на презентацію книжки Святослава Липовецького «Меч “Щербець” та Українські ворота: Україно-польські взаємини від поділів Речі Посполитої й до сьогодні». Подія відбудеться 8 листопада о 18:30. Модераторка Ольга Петренко. Наприкінці запланована дискусія, до якої зможуть долучитися всі охочі.  

 

 

Пропонована книжка є путівником у світ українсько-польських взаємин з кінця XVIII століття й до сьогодні. На основі великої кількості джерел автор відкриває широку панораму співжиття обох народів, а також складних процесів формування української нації, що відбувалися за участі, паралельно та наперекір західному сусіду.

 

 

 

Говоритимемо про факти минулого, що проливають світло на події сучасності, розкривають широку панораму українсько-польських взаємин та тих складних процесів, що їх супроводжували протягом останньої чверті тисячоліття.

 

 

Довідка:

Святослав Липовецький – історик, журналіст, публіцист, родом з Тернополя. Автор і упорядник книжок «Червоно-чорне. 100 бандерівських оповідок», «Обличчя звитяги (Стрілецькі світлини)», «Бандерівці. 200 історій з ХХ століття» та ін. Постійний дописувач тижневиків «Країна», «Український Тиждень», «Дзеркало Тижня» та інших видань. Статті автора виходили у збірниках бібліотеки газети «День» та бібліотеки «Історична правда».

Вхід вільний.

 

 

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект