Календар подій

26/05

Триває конкурс обкладинок для книжок Генрі Міллера

Україна

23:59

Триває конкурс обкладинок для книжок Генрі Міллера

Видавництво «KOMUBOOK» оголосило конкурс на створення обкладинок для творів Генру Міллера, визначного, надзвичайно знакового для ХХ століття і, хочеться вірити, для багатьох улюбленого письменника.

До участі в конкурсі запрошуються як досвідчені книжкові ілюстратори й дизайнери, так і люди, які тільки мріють про те, щоб заявити про свій талант на всю країну. Оскільки видавництво вірить, що хороших дизайнерських рішень може бути безліч і всі вони так чи інакше будуть різними, особливих обмежень чи побажань щодо стилю немає, хоча обкладинки вже виданих книжок можуть слугувати певним дороговказом стосовно того, який книжковий дизайн видавництво вважає вартим уваги й захоплення.

 

Уже цього літа видавництво планує провести краудфандингову кампанію для перших двох творів Герні Міллера — найвідомішого його роману «Тропік рака» й не менш знаменитої повісті «Тихі дні в Кліші». Самі книжки будуть видані восени 2019 року. Якщо все піде за планом, то цими двома текстами видавничі апетити «KOMUBOOK» не обмежаться. Тому певна перевага буде надана тим учасникам конкурсу, які запропонують роботи, об’єднані своєрідною «серійністю» в дизайні. Хорошим прикладом такої серійності може слугувати дизайн трилогії Міллера Sexus, Plexus та Nexus видавництва Grove Press. Втім, ця умова не є обов’язковою.

 

Орієнтовні розміри обкладинок:

  • «Тропік рака» — 130х200 мм;
  • «Тихі дні в Кліші» — 120х180 мм.

 

З обов’язкових елементів на обкладинці має бути розміщене наше лого (символ — на лицьовому боці та корінці, повне лого — на звороті обкладинки), а також опис та штрих-код. Завантажити лого й орієнтовні гайдлайни.

 

Надсилати роботи можна до 26.05.19 включно на імейл kb@komubook.com.ua, вказавши в темі листа ваше ім’я та прізвище, а також примітку «Конкурс обкладинок ім. Генрі Міллера». Усі роботи (крім відверто аматорських) будуть опубліковані на сторінці видавництва у Facebook та Instagram. Переможець або переможниця конкурсу будуть оголошені у понеділок 3 червня 2019 року. Винагорода складатиме 2000 грн за кожну обкладинку.

 

З усіх питань, пов’язаних із конкурсом, пишіть на зазначений вище імейл.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект