Календар подій

19/01

Триває виставка «Біг», присвячена Михайлу Булгакову

Київ

10:00 Андріївськй узвіз, 13

Триває виставка «Біг», присвячена Михайлу Булгакову

У музеї Булгакова до 19 січня триває виставка «Біг», присвячена життю письменника та членів його родини в будинку на Андріївському узвозі.

Назва виставки передусім викликає асоціації з п’єсою Михайла Булгакова «Бег», яка є сюжетним продовженням роману «Белая гвардия». У центрі п’єси — життя героїв, що залишили батьківщину після перемоги більшовиків.

 

Будинок на Андріївському узвозі, 13 став останньою адресою Булгакових. Саме тут на другому поверсі велика родина мешкала, саме тут подеколи сходилися всі десятеро дітей — героїв цієї виставки, і саме тут скінчилося їхнє мирне життя у буремні 1917–1919 роки.

 

Подальший шлях знаного у всьому світі письменника Михайла Булгакова є добре відомим. Але широкий загал не знає про долі інших членів родини, які теж жили у київському Домі на узвозі, готувалися до дорослого життя, втілення мрій, польоту, а не до бігу.

 

Біг — це не мандрівка, а страх, приниження, розлучання, туга, розгубленість, початок іншого життя, в якому ти — чужий, іноземець, еміґрант. Біг — це невідома, небезпечна дорога без чіткого маршруту і станції «прибуття»…

 

Виставка працює в режимі роботи музею.

 

Вартість: 25 гривень (15 гривень — пільговий).

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект