Календар подій

22/07

Триває виставка ілюстрації Грасі Олійко

Київ

21:00 вул. Велика Житомирська, 21 А

Триває виставка ілюстрації Грасі Олійко

Відбудеться відкриття виставки Грасі Олійко, на якій ілюстраторка презентує роботи з різних серій та проєктів.

Грася Олійко про свою творчість пише так: «Я працюю у різних техніках. Все почалось із звичайної чорної туші і пензлика і пера, ще у школі мистецтв. Досі туш є однією з моїх улюблених технік. Також працюю з діджитал ілюстрацією, люблю колаж, звичайний простий олівець, кольорові олівці, фломастери, акварель, часто використовую змішану техніку: діджитал ілюстрація з саморобними сканованими фактурами, аквареллю. Обожнюю живий швидкий скетчінг, випадкові лінії, плями, образи.

 

У моїх ілюстраціях найчастіше з’являються тварини, а саме коти і собаки. Я дуже люблю тварин і переймаюсь безпритульними тваринами у нашій країні, я мрію щоб кожен котик і песик з вулиці і з притулку знайшов свою людину і дім. Вони всі на це заслуговують. Я вважаю що тварина це друг, а друзів не купують, тому активно виступаю за те щоб люди брали домашніх улюбленців з притулків, з вулиці, у волонтерів, а не купували їх».

 

Грася Олійко закінчила Київський національний лінгвістичний університет і кафедру графіки ВПІ НТУ КПІ. Працює з видавництвами Абабагаламага, Каламар, Ранок, Видавництво, Видавництво Старого Лева. Бере участь у благодійних проєктах, які рятують безпритульних тварин: Котоярмарок, Додому, Adopt don’t stop.

 

Виставка триватиме з 9 по 22 липня.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект