Календар подій

1/11

Триває збір коштів на книжку для дітей з аутизмом «Сашко іде до школи»

Україна

23:59

Триває збір коштів на книжку для дітей з аутизмом «Сашко іде до школи»

До 1 листопада 2019 триває благодійна кампанія зі збору коштів на друк нової книжки для дітей з діагнозом аутизму «Сашко іде до школи» на Спільнокошті.

Книжка «Сашко іде до школи» допоможе дітям з інвалідністю адаптуватись на інклюзивному навчанні або успішно підготуватись до школи на наступний рік.

 

Поширення інформації про кампанію є дуже важливим для того, щоб ця книжка побачила світ і 2000 дітей змогли б отримати зрозумілий посібник та навчатись в школі з радістю.

 

Підтримати кампанію можна репостом в соцмережах, розсилкою та внесками на сайті,   натиснувши кнопку «Підтримати на Спільнкошті».

 

Команда проєкту «ДивоГра» з  2015 року, створює адаптовані книжки для дітей, які мають порушенням мовлення, розлади спектру аутизму, розумову інвалідність, вчаться на інклюзії. Таким чином команда реалізує права дітей на освіту та доступ до знань, дотримуючись Глобальних цілей сталого розвитку.

 

«ДивоГра» працює у форматі соціального підприємства, не менше 20% прибутку від продажу книжок спрямовує на розробки матеріалів для дітей з діагнозом аутизму, безкоштовні просвітницькі заходи з розвитку мовлення у дітей та розробку адаптованих матеріалів.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект