Оксана Забужко

У США вийшла збірка оповідань Забужко

30.04.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У США побачила світ збірка оповідань Оксани Забужко під назвою Your Ad Could Go Here («Тут могла бути ваша реклама»). Про це письменниця повідомила на своїй Facebook-сторінці.

 

Забужко розповіла, що зараз мала би саме бути в Нью-Йорку на презентації. Тур по США був запланований аж до кінця травня.

 

І хоча епідемія завадила презентаціям, книжка вийшла, її можна купувати і навіть прочитати ціле оповідання зі збірки – з однойменною назвою.

 

«Об’єктивна істина та персональні міфології стикаються у збірці оповідань Забужко, що зосереджується на питанні, якою є правда в цей поточний момент.

 

Вона відправляє читачів у мандрівку від тріумфу Помаранчевої революції до особистих перемог над кумівством та суперництвом між сиблінгами, спонукаючи нас задуматися над тим, як все могло би бути, включаючи у ці захопливі історії елементи міфу та казки», – йдеться у відгуку PEN America.

 

Переклали тексти до збірки Ніна Мюррей, Галина Гринь, Аскольд Мельничук, Марко Царинник та Марта Горбань. Книжка вийшла у видавництві Amazon Crossing.

 

За словами Забужко, сюди увійщли тексти з україномовної збірки «Після третього дзвінка вхід до зали забороняється» (вид-во «Комора», 2017).

 

Раніше ми повідомляли, що Your Ad Could Go Here увійшла до списку найочікуваніших літературних новинок 2020-го року за версією The New York Times.

 

Нагадаємо, що у 2018 році у Німеччині окремою книжкою вийшло есе Оксани Забужко «З паризького щоденника». Текст побачив світ під назвою Der lange Abschied von der Angst («Довге прощання зі страхом»).

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект