дослідження

«Ukrainian Reading Publishing Data 2018»: результати дослідження

27.11.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Ukrainian Reading and Publishing Data 2018 – всеукраїнський масштабний проект, що покликаний представити зріз сучасного стану книговидавничого ринку та читацьких вподобань і тим самим надати об’єктивну інформацію, що вплине як на формування політики культурних інституцій, так і редакційних портфелів видавців, надасть матеріал для презентації українського ринку за кордоном в ефективному і візуальному форматі інфографічної презентації.

В умовах, коли Україна стає дедалі цікавішою для закордонних партнерів, таке представлення може стати профілем України на міжнародному видавничому ринку, стильним і функціональним представленням ринку, що динамічно розвивається та інтегрується у міжнародний європейський контекст.

 

Із повними результатами дослідження можна ознайомитись на офіційній сторінці проекту.

 

Організатори:

Культурно-видавничий проект «Читомо» — медіа про книгу в усіх її проявах і про осмислене читання як трамплін, інструмент для самоосвіти та реалізації. Це команда, що має понад 9-річний досвід роботи на видавничому ринку України, велику базу прямих контактів з директорами і топ-менеджерами українських і закордонних видавців. Ініціює опитування видавців щопівроку та складає аналітичні звіти.

 

Підручник.UA — платформа електронних підручників з системою аналітики та електронним щоденником, проект успішно впроваджений за підтримки Міністерства освіти.

 

Центр Разумокова – провідний недержавний аналітичний центр України, що здійснює дослідження державної політики, заснований 1994 року. Згідно з Рейтингом аналітичних центрів світу 2015, який щороку публікує Університет Пенсильванії, Центр Разумкова входить до п’ятірки найкращих аналітичних центрів Центральної і Східної Європи. Місія центру – сприяння становленню України як демократичної, правової, соціальної європейської держави, розвитку громадянського суспільства, підвищення якості життя громадян, підвищенню міжнародного авторитету Української держави та реалізації її національних інтересів.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект