Бізнесова книга

Володимир Кличко, Білен Штефані. Управління викликами





Володимир Кличко, Білен Штефані. Управління викликами. Як застосувати спортивну стратегію у житті та бізнесі / Володимир Кличко, Білен Штефані ; Евгенія Кузнєцова. — Київ : Наш формат, 2018. — 200 с. ISBN 978-617-7552-40-5

 

Хай якою справою ми займаємося:  власним бізнесом, побудовою кар’єри чи спортом, ми щодня стикаємося зі складними ситуаціями й випробуваннями. Цих викликів неможливо уникнути, однак можна навчитися управляти ними.

Володимир Кличко понад 25 років присвятив боксу й досяг надзвичайних висот, ставши чемпіоном світу та олімпійським чемпіоном. Водночас він опікувався й кар’єрою поза великим спортом. Володимир став засновником промоутерської компанії K2 Promotions, благодійної організації Klitschko Foundation,  компанії Klitschko Management Group. У 2016 році розробив авторський курс з менеджменту, який викладає в Університеті Санкт-Ґаллена у Швейцарії. У цій книжці Володимир Кличко пропонує стратегію управління викликами, яку він напрацював протягом спортивної кар’єри й успішно застосовує в житті та бізнесі. Як перетворити труднощі на джерело мотивації для досягнення мети? Як не зациклюватися на проблемах та сприймати їх як виклики? Яким чином допомагають дисципліна й усвідомлення обов`язку? Володимир Кличко пропонує 12 ключових принципів, які допоможуть долати перешкоди та досягати мети у будь-якій справі.

Володимир Кличко — український боксер, олімпійський чемпіон з боксу в надважкій ваговій категорії, чемпіон світу з боксу у важкій ваговій категорії за версіями WBO, IBF, IBO,  WBA. Став засновником промоутерської компанії K2 Promotions, благодійної організації Klitschko Foundation,  компанії Klitschko Management Group. У 2017 році завершив спортивну кар’єру. Нині викладає в Університеті Санкт-Ґаллена у Швейцарії, де читає курс із менеджменту.

Штефані Білен – журналістка, письменниця. Дописувачка видань Handelsblatt, Harvard Business Manager, Wall Street Journal.

 

Проблем немає, є тільки виклики. Треба лише бути готовими їх розпізнати, оцінити й подолати. Якщо не вдалося, не варто однозначно трактувати це як поразку. Можливо, слід змінити мету. Або ж піти дещо іншим шляхом, ніж планувалося.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект